Tento článek je určen pro fanoušky kávy. Nejhorší věc je pravděpodobně skvrna na stole nebo jiném povrchu, protože není vždy snadné ji odstranit. Pravděpodobně se rádi dozvíte, jak takové skvrny odstranit. Stačí totiž použít správný produkt. Skvrny od kávy Vám může pomoci odstranit přípravek WD-40. Vždy ale nejprve postup vyzkoušejte na malém místě, nepoužívejte jej na porézních předmětech, protože přípravek WD-40 na takových předmětech může zanechat skvrny.

Naneste přípravek WD-40

První věc, kterou budete muset udělat, je nastříkat přípravek WD-40 na plochu se skvrnou. Ujistěte se, že oblast se skvrnou je celá navlhčená a pokrytá přípravkem WD-40.

Nechte působit na skvrny od kávy

Bez ohledu na to, jak je přípravek WD-40 pro tento úkol účinný, faktem zůstává, že na působení vyžaduje určitý čas. Doporučujeme počkat několik minut, než budete pokračovat v dalším postupu. Trpělivost je klíčová.

Skvrny od kávy vydrhněte

Po uplynutí několika minut působení přípravku WD-40 na tkaninu je čas skvrnu odstranit vydrhnutím.  Vezměte látkový hadřík a namočte jej ve vodě. Poté důkladně vydrhněte místo se skvrnou, které je namočené přípravkem WD-40 a skvrna od kávy půjde dobře odstranit. Snad to nebude vyžadovat příliš úsilí. 

Oblečení nyní vyperte v pračce

Přípravek WD-40 může být skvělý pro odstraňování skvrn, ale není vhodný pro kontakt s pokožkou a dalšími částmi lidského těla. Jakmile se zbavíte skvrnky, dejte oblečení/tkaninu do pračky a dobře je vyperte. Bezpečnost je nejdůležitější.

Povrch vysušte

Nechte povrch vyschnout na slunci a je hotovo. Odstranit kávové skvrny není tak těžké. Pro všechny milovníky kávy – vychutnejte si kávu, přípravek WD-40 je připraven Vám posloužit kdykoliv se Vám opět stane malá nehoda s kávovou skvrnou.

Uvedené a zobrazené způsoby použití víceúčelového přípravku WD-40 Multi-Use Product poskytli společnosti WD-40 samotní koncoví uživatelé. Tato použití nebyla ze strany společnost WD-40 testována a nepředstavují doporučení pro použití ze strany společností WD-40. Při používání produktů společnosti WD-40 prosím postupujte s rozmyslem. Vždy dodržujte pokyny a věnujte pozornost všem upozorněním uvedeným na obalu.


Pokud hledáte další tipy a triky nebo podrobné informace o našich produktech, navštivte prosím naše webové stránky zde.