Odmašťovací sprej může usnadnit čištění. Už se nemusíte dívat nikde na špinavou mastnotu. Odmastěte povrchy na všech potřebných místech. Níže je uvedeno několik příkladů použití odmašťovacího spreje:

Odmašťovací sprej v kuchyni

Bez ohledu na to, zda se mastnota nachází na kuchyňských linkách, skříních, mikrovlnných troubách nebo jiných spotřebičích, může sprej na odmašťování splnit všechny Vaše potřeby. Pokud jste někdy našli něco ve své kuchyni, co se zdá být obtížné odstranit, nastříkejte na takové místo odmašťovací sprej. Před otřením čistým hadříkem nejprve odstraňte mazivo. Buďte opatrní, abyste při tom nekontaminovali jídlo a pití!

Odmašťovací sprej v koupelně

Dělá Vám starosti údržba koupelen? Pokud je odpověď ano, může být sprej na odmašťování to, co potřebujete. Nezáleží na tom, zda je na koupelnových pultech nebo dokonce v koupelnových skříňkách zaschlá mastnota. Vše bude odstraněno a povrchy budou jako nové.

Roztomilí domácí mazlíčci

Ať jsou domácí mazlíčci seberoztomilejší, do domácnosti vnášejí nečistoty bez ohledu na to, jak jsou vycvičeni. Ať už jsou to zvratky, výkaly nebo moč – je to něco, co bude třeba odstranit. No, není nutné zoufat, vezměte odmašťovací sprej a odstraňte všechny tyto nečistoty. Není třeba být naštvaný na Vašeho domácího mazlíčka, nepořádek je pryč.

Okna a žaluzie

Vaše okna jsou plná špíny, zvláště když je okolí prašné? Pokud je odpověď ano, můžete použít odmašťovač k odstranění nahromaděné špíny a mastnoty. Poté můžete okna otřít čistým hadříkem. Je to tak snadné. Zkuste to také na žaluziích nebo roletách, funguje to. 

Mastné nástroje

Nástroje jsou skvělé, ale faktem zůstává, že jsou využívány sporadicky. Vzhledem k povaze úkonů, pro které se obvykle nástroje používají, je nutné je po použití pravidelně odmastit. Kromě toho musí být udržovány v dobrém stavu, aby mohli účinně vykonávat svou práci i v budoucnu. To je chvíle, kde přicházejí ke slovu odmašťovací spreje. Bez ohledu na to, zda se jedná o základní údržbu nebo důkladné čištění po složitém provozu, odmašťovací přípravky zvládnou vše.

Mastné hrnce

Vařili jste nedávno prskající omáčku s tendencí se lepit a dno Vaší špinavé pánve to vzdalo? Pokud se Vám nepodaří ze dna pánve vyčistit zbytky toho, co jste měli včera k večeři, pak byste mohli potřebovat odmašťovač. Vše, co musíte udělat, je nanést odmašťovací prostředek na dno pánve a nechat nějaký čas působit. Krátce poté byste měli být schopni snadno setřít mastnotu vlhkým hadrem. Nezapomeňte, že byste na pánvi neměli připravovat jídlo, dokud ji řádně neumyjete. Odmašťovadlo může mít mnoho použití, ale není jedlé.

Odmašťovací sprej a tkaniny

Jste zdravotní sestra, která se dostává do kontaktu se zakrváceným oblečením? Pokud je odpověď ano, pak víte, jak je složité odstraňovat skvrny od krve z oblečení a dalšího textilu. Sprej na odmašťování však může být dobrým pomocníkem. Naneste odmašťovací prostředek na plochu na tkanině, která je znečištěná krví, pomůže při odstraňování skvrn z látky. Tkaninu ihned poté vyperte a opakujte proces několikrát, abyste se ujistili, že jsou všechny skvrny pryč.

Zázračný přípravek WD-40

Výběr dobrého spreje pro odmašťování vyžaduje spoustu zkoušení a peněz, abyste je otestovali. Odmašťovací sprej WD-40 Specialist Degreaser lze použít pro nespočet funkcí. Ať už je to prevence proti korozi nebo skladování nástrojů, přípravek WD-40 je Váš dobrý parťák. Nejprve otestujte výrobek na malé ploše a v případě potřeby si přečtěte pokyny výrobce.


Pokud hledáte další tipy a triky nebo podrobné informace o našich produktech, navštivte prosím naše webové stránky zde.