Pro čistý dům potřebujete nejrůznější základní produkty. Důležité je vytvořit si sadu čisticích prostředků složenou ze základních produktů. Mezi čistící produkty, které potřebujete, patří mycí přípravek na nádobí, univerzální čistič, čistič zrcadel, čisticí prostředek na sklo a dezinfekční prostředek. Zde jsou některé další produkty, které potřebujete k udržení čistého domu:

1. Leštící přípravek na nábytek

Aby se nábytek leskl, potřebujete leštící přípravek na nábytek. Vysoce kvalitní leštící přípravek na nábytek omezí tvorbu vodních skvrn a navrátí dřevnému nábytku ztracený lesk.

2. Odstraňovač vodního kamene

Trávíte hodiny drhnutím vodního kamene? Nemučte se touto namáhavou činností, když můžete použít odstraňovač vodního kamene. Nastříkejte přípravek na kohoutky, sprchové zástěny a sprchové vaničky. Pokud nechcete kupovat přípravek na odstranění vodního kamene, rozkrojte na polovinu citrón, vydrhněte jím vodní kámen, ponechte jej 30 minut působit a setřete.

3. Utěrka z mikrovlákna

Přidejte utěrku z mikrovlákna do Vaší sady pro čištění domu. Tyto látky odstraňují prach a špínu, protože jsou mnohem jemnější než bavlna. Umožní Vám dostat se do štěrbin a odstranit z povrchu skvrny, prach a špínu.

4. Gumové rukavice

Gumové rukavice musí být nedílnou součástí Vaší sady pro čištění domu. Nechcete se přece dotýkat žádných špinavých povrchů nebo chemikálií. Rukavice chrání Vaše ruce, což Vám usnadní vyčištění Vašeho domu.

5. Houbičky

Houbičky určitě přidejte do Vaší sady pro čištění domu, pokud jste to ještě neučinili. Měli byste mít samostatné houbičky pro kuchyň a koupelnu, protože použití stejné houbičky pro oba tyto prostory je nehygienické. Můžete použít velké a malé houbičky, jednu pro každou místnost; jednu s měkkou plochou a jednu s abrazivní plochou.

6. Čistící ubrousky

Vlhčené čisticí ubrousky jsou nejen pohodlnou, ale i praktickou volbou. Čistící ubrousky můžete použít k čištění sedaček a špinavých povrchů. Použitím těchto ubrousků snižujete riziko šíření bakterií a přenosu do jiných oblastí domu nebo na Vás. Umožňují také sbírat prach a vlasy.

7. Čistící váleček na chlupy

Pokud máte domácí mazlíčky, např. kočku nebo psa, pravděpodobně máte jejich chlupy všude – na pohovkách, kobercích a židlích. Chcete-li tyto chlupy odstranit, použijte čistící váleček na chlupy. Čistící váleček na chlupy můžete použít také pro čištění stínidel lamp.

8. Stěrky

V koupelně používejte stěrky. Po vyčištění sprchových zástěn, obkladů a polic tyto povrchy setřete stěrkou. Tímto způsobem odstraníte zbytky a zabráníte vzniku vodních skvrn.

Vytvořte si přidáním těchto základních produktů sadu pro čištění domu, abyste mohli čistit Váš dům efektivně a rychle.

Čistý dům má mnoho benefitů.

Podívejte se na naši webovou stránku, kde najdete další informace o našich produktech a také naše tipy a triky. To vše najdete zde.