Kdo by neměl rád čistý domov?

Aniž byste museli trávit v ložnici všechen svůj čas, čistý domov je utopií. Jedním z hlavních viníků, kteří způsobují, že Vaše ložnice vypadá neuklizená, je noční stolek! Stáhli jste někdy na svůj noční stolek, abyste vypnuli alarm, ale místo toho nahmatali hromadu knih, brýle a možná i šálek vody? Pokud ano, pak je čas noční stolek vyčistit.

Vaše noční stolky jsou důležitou součástí čistého domova jako celku

Jak již bylo uvedeno výše, čistý noční stolek Vám dodá klid na duši. Zde jsou kroky, které je nutné udělat pro úklid a vyčištění nočního stolku a jeho udržování.

Čistý domov na dosah – Chce to jen začít

Právě vůbec začít je to, co musíte udělat nejprve. Pokud nemáte rádi nepořádek, můžete to změnit. Odstraňte vše z nočního stolku i ze zásuvek. Přineste koš a odpadky rovnou vyhoďte. Pravděpodobně také najdete mnoho věcí – od prázdných obalů po láhve s vodou, papíry, účtenky a tak dále. Podívejte se na hromadu a zvažte, co chcete uložit na jiná místa v domácnosti. Slyšeli jste někdy o tom, že méně je více? Pokud ne, tak nyní to již víte.

Uspořádejte noční stolek

Nyní, když je všechen nepořádek na správném místě, je čas vše uspořádat. Zvažte stojací lampu namísto stolní lampy, ušetříte místo na stolku. Použijte držák, ve kterém můžete mít všechny důležité věci, jako jsou knihy, sklenice s vodou, brýle. Tímto způsobem zabráníte nahmatání těchto předmětů pokaždé, když se dotknete stolku. Své fotografie umístěte na stěny, než aby stály na nočním stolku. Police mohou také přispět ke snížení nepořádku n nočním stolku.

Uspořádejte zásuvky

Dalším krokem je uspořádání zásuvek. Chcete-li zabránit nepořádku, můžete do zásuvky vložit dělící přepážky. Horní zásuvku rezervujte pro předměty, které budete často potřebovat. Například pleťové mléko, vatové polštářky, nabíječku telefonu. Spodní zásuvka může sloužit například pro uložení Vašeho pyžama. 

Zachovejte tento nový stav a mějte čistý celý domov

Jen uspořádání nočního stolku nestačí. Musíte jej také udržovat v dobrém stavu. Odstraňujte hrnky na čaj, láhve na vodu a vše, co tam opravdu není potřeba. Je důležité, abyste to udělali každé ráno. Jakmile se to stane zvykem nebo dokonce změnou životního stylu, bude to jednodušší. 

Doufejme, že Vám tyto tipy pomohou na cestě k čistšímu domovu. Ukliďte nepořádek a vychutnejte si svůj domov.

Uvedené a zobrazené způsoby použití víceúčelového přípravku WD-40 Multi-Use Product poskytli společnosti WD-40 samotní koncoví uživatelé. Tato použití nebyla ze strany společnost WD-40 testována a nepředstavují doporučení pro použití ze strany společností WD-40. Při používání produktů společnosti WD-40 prosím postupujte s rozmyslem. Vždy dodržujte pokyny a věnujte pozornost všem upozorněním uvedeným na obalu.


Pokud hledáte další tipy a triky nebo podrobné informace o našich produktech, navštivte prosím naše webové stránky zde.