Vánoce jsou časem, který trávíme se svými blízkými. Vyzkoušejte některé nápady na vánoční dekorace, které si můžete vytvořit doma s rodinou a přáteli. Jsou skvělým způsobem, jak vytvořit dekorace pro letošní Vánoce. Dobrou zprávou také určitě je, že pravděpodobně ušetříte i spoustu peněz.

Zpříjemněte si vánoční čas těmito úžasnými a jednoduchými nápady na domácí dekorace a rozjasněte Vaši domácnost tak, jak si to na Vánoce zaslouží.

Vánoční dekorace – Zasněžený věnec

Domácí výroba dekorací může být velice zábavná, zejména při tvorbě dekorací s umělým sněhem. Vytvořte věnec ze šišek, větviček a bobulí a pro vánoční atmosféru jej pokryjte umělým sněhem. Zavěste ho zvenku na vchodové dveře, kde bude příjemným uvítáním všech návštěv, které k Vám o svátcích zavítají.

Vyrobte čalouněný uvítací nápis nebo obrázek

Chcete svým hostům o Vánocích připravit veselé vánoční uvítání, jakmile vstoupí k Vám domů? Vyrobte čalouněný vánoční nápis jako přivítání pro hosty. Můžete jej vyrobit pomocí papíru a uměleckých potřeb. Při práci na domácích dekoracích můžete pracovat mimořádně kreativně. Máte-li doma děti, zadejte jim úkol vytvořit nápis nebo obrázek a nechat proudit jejich kreativitu.

Třpytivé zavařovací sklenice

Vezměte různé velikosti zavařovacích sklenic. Na vnitřní stranu každé sklenice opatrně naneste čiré lepidlo. Lepidla dejte více na dno a menší množství na stěny. Poté vezměte oblíbený barevný třpyt do lžičky a naneste jej na lepidlo. Sklenicemi válejte tak dlouho, dokud nebude celá sklenice pokryta třpytem. Ve sklenicích zbyde spousta přebytečného třpytu, který vylijte do nádoby a použijte znovu u další sklenice. A je to hotové, výsledkem jsou krásné, třpytivé sklenice. Můžete do nich vložit svítidla, abyste vytvořili perfektní magický efekt.

Vychutnejte si tyto zábavné činnosti, které si můžete v tento vánoční čas vyzkoušet sami doma. Buďte kreativní a bavte se!

Podělte se s námi o své dekorace na Instagramu s #WD40Christmas19

Uvedené a zobrazené způsoby použití víceúčelového přípravku WD-40 Multi-Use Product poskytli společnosti WD-40 samotní koncoví uživatelé. Tato použití nebyla ze strany společnost WD-40 testována a nepředstavují doporučení pro použití ze strany společností WD-40. Při používání produktů společnosti WD-40 prosím postupujte s rozmyslem. Vždy dodržujte pokyny a věnujte pozornost všem upozorněním uvedeným na obalu.

Pokud hledáte další tipy a triky nebo podrobné informace o našich produktech, navštivte prosím naše webové stránky zde.