Vítejte zpět ve školních lavicích, končí zábava.

Ne, to nekončí.

Čas strávený ve škole může být zábavný, pokud víte, jak si ho zábavným udělat. Je mnoho projektů, které lze realizovat doma, ale mnoho je určených i pro školní prostředí. A může být i spousta legrace. Je vždy příjemné vidět sebe sama vytvořit něco samostatně. Budete překvapeni těmi všemi věcmi, které dokážete udělat jen s několika předměty.

Začněme s některými úžasnými školními triky.

Vymazání zvýrazňovače je jednoduchým trikem, který zvládnete sami

Takže máme učebnici, kde jste si zvýraznili požadovaný text a teď nevíte, jak se zvýrazňovače zbavit. Nemůžete jen jít a zakoupit si nové knihy vždy, když k tomu dojde. No, můžete, ale to je velmi nákladné řešení. Pokud chcete ušetřit peníze, pak vezměte bavlněný tampón a trochu citronové šťávy. S citronovou šťávou to ale nepřežeňte, jinak rozpustíte i samotný text. Namočte tampon do citronové šťávy a vymažte zvýrazňovač. Budete mít zase čistou učebnici. Skvělá práce – DIY projekt, který je zábavný a snadný.

Vymažte tahy tužkou bez gumy

Může to znít trochu divně, ale můžete vymazat tahy tužky ze zápisníků a učebnic pomocí „oběda“. Je to užitečné vědět, když vypotřebujete gumu na tužce nebo ji ztratíte. Vše, co potřebujete, je kousek chleba. Odlomte ze sendviče malý kousek chleba a použijte ho pro vymazání tahů tužky. Ve skutečnosti byl chléb používán k vymazání grafitu dlouho předtím, než byly vynalezeny gumové gumy. DIY – školní hackeři nikdy nezklamou.

Spojte papíry dohromady bez sešívačky

Možná jste se ocitli v situaci, kdy musíte předložit hromadu papíru a nemáte sešívačku, abyste je udrželi pohromadě. Není třeba se obávat, pokud nemáte žádnou sešívačku po ruce. Jedná se o hack, takže buďte připraveni na překvapení. Opatrně uchopte nůžky nebo ostrý nůž (nespěchejte, nechcete se přece říznout). Vyřízněte malý zářez v rohu papíru. Roh přeložte je to hotové. Ujistěte se, že drážka prochází všemi papíry. Pokud nemáte sešívačku, je toto skvělý trik.

Doufám, že pro Vás byly tyto triky a „hacky“ užitečné. Můžete to vše udělat sami a překvapit sami sebe, co jste vytvořili. 


Uvedené a zobrazené způsoby použití víceúčelového přípravku WD-40 Multi-Use Product poskytli společnosti WD-40 samotní koncoví uživatelé. Tato použití nebyla ze strany společnost WD-40 testována a nepředstavují doporučení pro použití ze strany společností WD-40. Při používání produktů společnosti WD-40 prosím postupujte s rozmyslem. Vždy dodržujte pokyny a věnujte pozornost všem upozorněním uvedeným na obalu.

Pokud hledáte další tipy a triky nebo podrobné informace o našich produktech, navštivte prosím naše webové stránky zde.