Po dlouhém běhu nebo po tenisu je každý pořádně zpocený a všichni víme, že v tuto chvíli na sobě máme mnoho škodlivých bakterií. Jediným řešením, jak se jich zbavit, je dobře se vysprchovat, jakmile se vrátíme domů. Po vysprchování si můžeme být jistí, že jsme ze sebe smyli skoro všechny škodlivé zárodky.

Proč je nutné umět dobře čistit sprchové hlavice?

Co kdybychom Vám řekli, že osprchováním na sebe dostanete škodlivé bakterie, místo toho, abyste se jich zbavili? Ano, může to být skutečně tak. Když používáte sprchu příliš dlouho, aniž byste se někdy obtěžovali ji důkladně vyčistit, bakterie se mohou začít množit uvnitř sprchových hlavic.

To je důvod, proč je špinavá sprchová hlavice problém, který ve svých domovech nechcete. A proto potřebujete odborníka, který Vám pomůže sprchové hlavice řádně vyčistit. Tím odborníkem nemyslíme osobu, ale prostředek, který hlavice perfektně vyčistí.

Kromě problému s bakteriemi existuje i další důvod, proč musíte pravidelně čistit sprchové hlavice vhodným prostředkem – vybledlá barva chromových sprchových hlavic. Chromové sprchové hlavice někdy na svých površích shromažďují zbytky a nečistoty, což má za následek zničení celkového vzhledu koupelny.

Dnes Vám řekneme, jak se zbavit těchto dvou problémů, resp. špinavých sprchových hlavic, a to vyčištěním hlavic zevnitř i zvenčí. Použitím vhodného produktu si můžete být jisti, že se zbavíte všech bakterií zevnitř a nahromaděných nečistot na vnější straně. Vaše sprcha tak bude čistší než kdykoli předtím.

Použijte WD-40, který je odborníkem na čištění

Čištění zevnitř pro odstranění bakterií

Bakterie nejsou pouze ve sprchových hlavicích. Jsou přítomné v nahromaděných nečistotách v hlavicích poblíž trysek. Proto musíte sprchovou hlavici nejprve otevřít. Většina sprchových hlavic má závit nebo šroub. Vyšroubováním otevřte sprchovou hlavici. Nechte ji vyschnout a potom do ní nastříkejte přípravek WD-40, který nečistoty uvolní, abyste je mohli snadno odstranit. Použijte starý zubní kartáček, abyste vyčistili vnitřky trysek. Vypláchněte vše znovu pomocí WD-40, abyste vyplavili ze sprchové hlavice zbývající nečistotu.

Je jasné, že se nechcete sprchovat přípravkem WD-40. Proto ponořte hlavici do mísy s mýdlovou vodou, abyste ji celou vyčistili.

Až se půjdete osprchovat, uvidíte ještě jeden bonus tohoto čištění. Tlak ve sprchové hlavici bude vyšší a Vy tak zažijete příjemné sprchování.

Podívejte se na naši webovou stránku, kde najdete další informace o našich produktech a také naše tipy a triky. To vše najdete zde.