Jste přesvědčeni o tom, že vše, co může WD-40 nabídnout, je univerzální kouzelná plechovka? Pokud je odpověď ano, pak se mýlíte. Proč? Je to proto, že WD-40 má spoustu produktů, které se specializují na různé činnosti a segmenty. Mít „plechovku“ WD-40 ve Vaší garáži již nebude stačit, protože WD-40 má mnohem víc možností a řad produktů, ze kterých si můžete vybrat. Zde jsou některé z řad produktů WD-40, které je dobré mít v garáži:

Multifunkční přípravek WD-40 Multi-Use Product

První kategorie v řadě produktů WD-40 se skládá z produktů, které jsou určeny pro více funkcí. Formulace používaná v této řadě produktů je schopna plnit pět funkcí. To znamená, že plechovka WD-40 z této kategorie může být doslova použita za tisíců okolností. Zde je pět funkcí, které umí formulace řady produktů WD-40 multi-use product vykonávat:

Odstraňování vlhkosti

WD-40 je zázračný přípravek pro vytěsňování vody. To znamená, že WD-40 je zejména schopen vytěsnit vlhkost z elektrických obvodů a zabránit zkratům způsobených vlhkostí, které by se mohly jinak snadno přihodit.

Ochrana

Vzhledem k tomu, že je WD-40 schopen vytěsnit vlhkost, lze jej účinně použít pro účely ochrany kovů před korozí. Navíc může být použit pro odstranění rzi, jakmile je již rez přítomná.

Uvolnění zadřených mechanismů

Bez ohledu na to, zda je mechanismus zadřený kvůli rzi, nebo proto, že obsahuje mastnotu, nečistoty nebo zrnitost – faktem je, že WD-40 lze použít k účinnému uvolnění všech částí, které mohou být zadřené nebo zmrzlé.

Odstranění nežádoucího materiálu

WD-40 lze použít nejen pro odstranění nečistot, ale i štítků, lepících pásek, samolepek a všeho jiného, co není žádoucí. 

Mazání

WD-40 lze použít také jako efektivní mazací prostředek díky tomu, že je schopen pevně držet na všech pohyblivých částech.

Vzhledem k povaze úkonů, které jsou produkty z multifunkční řady produktů WD-40 multi-use product schopny plnit, je pro Vás důležité mít neustále něco z této kategorie doma!

Produkty WD-40 Specialist

Kromě originálního produktu WD-40 má WD-40 také specializovaný sortiment, který lze za určitých okolností efektivně využít. Níže uvádíme několik scénářů, při kterých Vám může pomoci produktová řada WD-40 Specialist:

Odmaštění

Pokud potřebujete odmašťovač, měli byste vědět, že WD-40 má pro tento účel celou řadu produktů. Odmašťovací produkty WD-40 jsou nejen výkonné, ale zároveň bezpečnější a jednodušší na použití. Bez ohledu na to, zda se jedná o mastnotu nebo mastné nečistoty a usazeniny, WD-40 je schopen odmastit vše!

Silikon

Společnost WD-40 rozšířila své produktové řady do dalších účinných pracovních formulací. Tento roztok nezanechává skvrny a poskytuje vynikající mazání. Je skvělý, protože neváže nečistoty a chrání před vlhkostí.

Když vezmete v úvahu vše, co nabízí tato specializovaná produktová řada WD-40 Specialist, máte snad ještě důvod, proč nemáte v garáži jeden z těchto přípravků? Podívejte se na celý sortiment na adrese /produkty/wd-40-specialist/