DIY – udělej si sám (z anglického Do it Yourself) Vám umožní pracovat nezávisle. Existuje mnoho domácích projektů a každý rok nové trendy v domácích dekoracích zaplavují stránky časopisů. Místo listování časopisy najdete nejlepších pět DIY trendů zde. Zde je pět DIY trendů, o kterých musíte vědět:

DIY trend č.1:  Barevná kuchyně

Vnést do Vaší kuchyně barvy je živé a vzrušující. Upusťte od černé a bílé a rozhodněte se pro pestrou kuchyni. Vybírejte teplé tóny jako je neutrální modrá (neutral blue) a bohatý mahagon (rich mahogany), abyste vytvořili teplé a příjemné prostředí. Pokud máte na stěnách Vaší kuchyně výzdobu Word-art, je čas vyjádřit se jiným způsobem. Word-art na stěnách vyšel z módy.

DIY trend č.2:  Barevný domov

 

Proč udělat v barvách pouze kuchyň ne celý svůj domov? Barvu do svého obytného prostoru můžete přidat výběrem teplých tónů modré a červené. Nevolte žlutou nebo růžovou, pokud je tedy přímo nemilujete, ale místo toho zvolte teplejší barvy. Pokud dáváte přednost teplejším tónům, můžete spárovat neutrální barvy s teplejšími tóny. Nemusíte však vybírat příliš intenzivní barvy, abyste rozzářili Váš domov. Podívejte se na něco podobného zde.

DIY trend č.3:  Krásné květinové látky

Nemusíte shánět celé květinové polštáře a pohovky. Můžete koupit květinovou látku a nahradit s ní Vaši současnou látku. Na trhu je k dispozici obrovské množství květinových látek. Pokud chcete, můžete zvolit i květinový wallpaper na zeď a vyzdobit si tak domov květinami a dekoracemi se vzorem květin.

DIY trend č.4:  Geometrické pohovky a polštáře

Nudné, masivní, barevné pohovky vyšly z módy a trendem jsou geometrické pohovky a polštáře. Nemusíte shánět květinové polštáře a pohovky. Můžete koupit květinovou látku a nahradit s ní Vaši současnou látku. Pokud Váš obývací pokoj působí nudně, můžete ho rozzářit pohovkou a polštáři s puntíkovým vzorem, což změní vzhled Vašeho obytného prostoru, který bude působit hravě a zábavně.

 DIY trend č.5:  Moderní dveře

Pokud máte doma nainstalovány rustikální dveře, je na čase začít přemýšlet o jejich výměně. Přesto, že se rustikální dveře opakovaně vracejí do módy, v roce 2018 definitivně vyšly z módy. Pokud jste se rozhodli pro jiné trendy domácích dekorací, rustikální dveře s nimi nebudou ladit, naopak jim vezmou jejich kouzlo.

Pokud jste hledali způsoby, jak Vaše domácí dekorace obměnit, aby byly v souladu se současnými trendy, můžete vyzkoušet jeden ze zde uvedených trendů.

Podívejte se na naši webovou stránku, kde najdete další informace o našich produktech a také naše tipy a triky. To vše najdete zde.