Všichni máme ve zvyku dělat novoroční předsevzatí. Proč letos neudělat jedno, které Vám skutečně ulehčí život? Pokud souhlasíte, není nic snazšího, než se do nového roku zásobit přípravkem WD-40, protože Vám pomůže při každodenních pracech po celý rok. Zde jsou některé z důvodů, proč je správnou volbou začít rok s WD-40:

Prevence vzniku rzi

Chtěli byste zažít rok, kdy budou různé kovové předměty ve Vašem domě chráněny před korozí? Chtěli byste jistotu, že se na Vašich kovových nástrojích a jiných předmětech nevyskytnou ony obávané žluté skvrny, které jsou svědectvím koroze a vzniku rzi? Pokud je Vaše odpověď ANO, měli byste začít nový rok s přípravkem WD-40. Bez ohledu na to, zda jde o pilový kotouč, který potřebujete k údržbě Vašeho domu nebo o kovový exponát, který je pro Vás pohlazením pro oči, faktem je, že přípravek WD-40 je všechny ochrání před pohromou koroze a tvorbou rzi.

Odstranění rzi

Pamatujete si začátky roku, kdy jste museli vyměnit za nové všechny Vaše kovové nástroje a příslušenství, které se staly obětí koroze? Co kdyby Vám někdo řekl, že je bylo možné všechny zachránit? Místo jejich výměny stačilo začít nový rok s předsevzetím, že všechny své kovové nástroje a nářadí zbavíte rzi díky vlastnostem a síle přípravku WD-40. Ano, je to tak, přípravek WD-40 kromě ochrany před korozí umí již vzniklou korozi a rez odstranit. Tak co na to říkáte?

Odstranění kreseb od pastelek

Skončil loňský rok s kresbami od pastelek po celé ploše tapety? Pokud je odpověď ano, začněte nový rok s čistou tapetou a nemáme na mysli nové vytapetování, ale odstranění skvrn od pastelek. Vše co potřebujete udělat, je nastříkat na tapetu přípravek WD-40 a skvrny jednoduše setřít suchým čistým hadříkem. Odstranění skvrn Vám výrazně zmenší novoroční údržbu domácnosti.

Odstranění skvrn od kávy

Plánujete začít nový rok nákupem nového oblečení, protože jste si to staré polili kávou? Šlo by o zbytečnou investici, protože vše co potřebujete pro odstranění skvrn o kávy, je plechovka starého dobrého přípravku WD-40. Bez ohledu na to, zda se jedná o tričko nebo koberec, vše co musíte udělat, je postříkat přípravkem WD-40 postižená místa a obávané skvrny budou odstraněny.

Údržba kytarových strun

Máte vlohy pro hudbu? Umí Vaše prsty vykouzlit s kytarou v ruce zázraky? Pokud ano, pak budete vědět, že kytary vyžadují pravidelnou údržbu, abyste mohli zachovat vysokou hudební úroveň. Jednou z nejčastějších potřeb údržby pro kytaru je údržba strun. Kytarové struny musí být v perfektní kondici, pokud chcete předvést s kytarou vrchol svého umění.

I pro struny Vaší kytary lze použít kouzlo přípravku WD-40. Použití WD-40 nejen prodlouží životnost strun, což sníží náklady, ale také zlepší jejich výkon. Začněte nový rok na samém vrcholu Vašeho hudebního umění s přípravkem WD-40!

Roční údržba vozidel a zařízení

Většina lidí se rozhoduje pro každoroční údržbu svého vybavení a vozidel, například sportovního zboží a motocyklů. Jedna roční údržba si ale může vybrat svou daň nejen na stavu zařízení nebo vozidel, ale i na Vaší peněžence. Ptáte se proč? Protože většina z nich vyžaduje pravidelnou údržbu. Roční údržba by znamenala, že se jejich nejnaléhavější potřeby nebudou řešit, což později vyžaduje složitější postupy pro jejich nápravu. Začněte svůj nový rok zařazením přípravku WD-40 do Vašeho života, zvláště pro údržbu Vašich vozidel a zařízení, udělá zázraky nejen při prodloužení jejich životnosti, ale i při úsporách Vašich těžko vydělaných peněz!

Prevence výskytu vosích hnízd

Ve většině částí světa je léto hlavním obdobím roku. Léto je krásné, avšak většina majitelů domů bude vědět, že léto s sebou přináší problémy s výskytem vosích hnízd v domech. Můžete však začít svůj nový rok tím, že zajistíte, aby se to Vašemu domu nestalo. Jak? Samozřejmě využitím kouzla přípravku WD-40! Vše, co musíte udělat, je nastříkat přípravek WD-40 ve všech takových místech a zákoutích, kde jste zvyklí vídat vosí hnízda nebo kde je očekáváte v blízké budoucnosti. A to je vše! To je vše, co musíte udělat, abyste zajistili, že Váš dům bude celý rok bez všech druhů vosích hnízd!

Jelikož jsou všechny výše uvedené důvody jen špičkou ledovce, pokud jde o vše, co přípravek WD-40 může nabídnout, lze říct, že přípravek WD-40 má místo ve Vašem předsevzetí pro nadcházející nový rok!