Naše tipy a triky Vám pomohou rychle oživit pokoj, a to bez většího úsilí. Něco pro Váš domov – chceme, abyste ušetřili peníze a aby se Vám naše tipy a triky zalíbily a pomohly Vám vytvořit z Vašeho pokoje úžasné místo k žití. 

 1. Výrazné záclony

Žádný pokoj není dokončený bez „oblečených“ oken. Zde přicházejí ke slovu závěsy. Mohou změnit celkový vzhled a atmosféru místnosti. Ať už chcete tmavé nebo světlé barvy, každý z nich udělá své. Zvolte si, co funguje pro Vás, ale chcete-li více světla, pak použijte světlejší barvy.

2. Komín z polštářů

Kdo by neměl rád polštáře? Dodávají místnosti pocit pohodlí a útulnosti. Stohování polštářů a polštářů vytváří v pokoji příjemný pocit. Nebojte se kombinování barev a vzorů, protože zlepšují celkový vzhled místnosti. Můžete také kombinovat květinové a geometrické prvky, malé a velké vzory, světlé a pastelově zbarvené barvy, to vše vytvoří dokonalý vzhled.

3. Vzory na výrazných kusech

Vzory nejsou určeny jen pro Vaše ložní prádlo a polštáře. Můžete je použít také na prvcích, jako je moderní stínidlo lampy. Vyberte vzorek nebo design, který se vztahuje k ostatním funkcím Vašeho pokoje. Nebo ne – prostě zvolte ten, který se Vám líbí. Nechte svou kreativitu proudit a uvidíte, jak neuvěřitelný bude konečný vzhled.

4. Něco pro Váš domov – zařiďte vše pohodlně

Vaše ložnice by měla být mimo jiné především pohodlná. Při přidávání různých dekoračních prvků myslete stále na pohodlnost. Na lůžko pořiďte přehoz, který působí útulným dojmem. Můžete si také hrát s barvami a vzory a přidat některé na Vaše ložní prádlo. Pro maximální pohodlí a můžete zkusit některé extra měkké pokrývky. 

5. Barvy jsou důležité

Pokud nejste nastaveni na barevné kombinace, můžete i tak vnést nějaké jejich náznaky do svého pokoje. Použijte umění a příslušenství pro přidání barevných a zábavných prvků do pokoje. To lze provést pomocí fantazijně zbarvených polštářů, pestrobarevného obrazu, barevných přehozů na postel a polštářů. Jen se ujistěte, že je vše vyvážené.

6. Věnujte pozornost podlaze

Nezapomeňte při projektování na podlahu! Pokud pokoj vypadá příliš nudně, nemusíte se obávat. Můžete použít barevný koberec, který dodá pokoji barevnost. Existuje tolik možností, takže se s tím bavte. Při dekorování může být spousta legrace. Je to všechno o stylu, takže si uvědomte, který je ten Váš ještě před zahájením celého projektu dekorování a potom nechte pracovat vaši kreativitu.


Uvedené a zobrazené způsoby použití víceúčelového přípravku WD-40 Multi-Use Product poskytli společnosti WD-40 samotní koncoví uživatelé. Tato použití nebyla ze strany společnost WD-40 testována a nepředstavují doporučení pro použití ze strany společností WD-40. Při používání produktů společnosti WD-40 prosím postupujte s rozmyslem. Vždy dodržujte pokyny a věnujte pozornost všem upozorněním uvedeným na obalu.

Pokud hledáte další tipy a triky nebo podrobné informace o našich produktech, navštivte prosím naše webové stránky zde.