tracking

Jak odstranit ze zrcadel skvrny od vody

Okna a zrcadla v kuchyni a koupelně jsou nejčastějšími místy, pokud jde o výskyt skvrn od vody, protože kapičky vody se snadno mohou na zrcadlo dostat ze dřezu nebo z umyvadla. Existuje mnoho technik, jak skvrny od vody ze zrcadel odstranit, ale pokud je ve vaší oblasti, kde žijete, tvrdá voda, ne každá technika bude fungovat. Měli byste skvrny vyčistit pokaždé, když dřez nebo umyvadlo použijete, ale ruku na srdce, kdo na to má čas. Zde je několik kroků pro odstranění skvrn od vody ze zrcadel a oken, aby byly opět jako nové.

Věci, které budete potřebovat

Krok 1: Připravte si přípravek

Připravte směs 50% bílého octa a 50% vody. Nejlepší je použít vodu s nižším obsahem minerálů (měkčí).

Jak odstranit ze zrcadel skvrny od vody

Krok 2: Otřete zrcadlo

Vezměte si ručník, namočte jej do roztoku a setřete skvrny. Dbejte, aby ručník zůstal po celou dobu vlhký.

Jak odstranit ze zrcadel skvrny od vody

Krok 3: Věnujte zvláštní pozornost obtížným místům

Na obtížných místech přimáčkněte ručník na plochu na několik minut. Kyselost octa pomůže při změkčení minerálů v tvrdé vodě, což usnadní odstranění těchto skvrn. Vlhký ručník můžete také na zrcadle nebo okně ponechat zavěšený, dokud skvrny od vody nezmizí.

Pokud nechcete použít výše uvedené postupy, můžete použít přípravek WD-40 Multi-Use-Product, protože účinně odstraňuje vodní skvrny ze zrcadel. Je to účinný sprej pro čištění zrcadel a odstraňování skvrn od vody. Zrcadla a okna budou opět vypadat jako nová.

 

Jak odstranit ze zrcadel skvrny od vody

Závěr

Neváhejte se podělit o své vlastní tipy: @originalwd40_czech 🇨🇿 | #WD40czech #WD40 #sprej #univerzalnipripravek #ochrana #UseOftheDay #WD40Wins #WD40Works #FixTheWorld #DIY

Další informace zjistíte na našem webu automax-group.com.

Související články

Kontaktujte nás

AutoMax Group s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5, Česká Republika www.automax-group.com/cz

© 2020 WD-40 Company