tracking

Jak namazat pojezdy zásuvky

Už jste někdy byli v situaci, když jste šli do kuchyně pozdě v noci a když jste otevřeli zásuvku, přivítal vás hlasitý skřípavý zvuk? Ano, každý z nás tuto situaci jistě zná a není to nic příjemného, protože skřípání může probudit celý dům. K tomuto skřípání dochází kvůli špatně namazaným pojezdům. Postupujte podle tohoto jednoduchého průvodce, abyste pojezdy zásuvky namazali a už nikdy nezažili nepříjemné skřípání. Jak namazat pojezdy zásuvky? To se dozvíte v našem článku. A klidně nám napište, jak řešíte tento problém vy.

Věci, které budete potřebovat

Krok 1: Jak namazat pojezdy zásuvky - Vyjměte kuchyňskou zásuvku

Nejprve budete muset zcela vyjmout kuchyňskou zásuvku, abyste mohli namazat celé pojezdy. Abyste mohli vyjmout zásuvku z pojezdů, možná budete potřebovat šroubovák.

WD-40 - Vyjmutí kuchyňské zásuvky

Krok 2: Ošetřete pojezdy zásuvky

Pro tento další krok vezměte suchý, čistý hadřík a pojezdy zásuvky otřete. Tím se odstraní veškerá nadbytečná špína nebo mastnota, které se mohly nahromadit v průběhu času a používání.

WD-40 - Ošetření pojezdů zásuvky

Krok 3: Vezměte plechovku víceúčelového přípravku WD-40 Multi-Use-Product

V tomto dalším kroku vezměte plechovku víceúčelového přípravku WD-40 Multi-Use-Product! Technicky se jedná o vytěsňovač vody, který pomůže promazat a ochránit pojezdy zásuvky. Uchopte plechovku WD-40 a nastříkejte přípravek na pojezdy. Tím se odstraní přebytečné nečistoty a mastnota a pojezdy se namažou a ochrání.

WD-40 - Pojezd u kuchyňské zásuvky

Krok 4: Vezměte hadřík a setřete přebytečný přípravek WD-40

Vezměte hadřík a setřete přebytečný přípravek WD-40. Zásuvky rychle očistěte, abyste se ujistili, že jsou opět v perfektním stavu.

WD-40 - Pojezd u kuchyňské zásuvky

Krok 5: Vložte zásuvku zpět na místo

Po dokončení těchto kroků jednoduše vložte zásuvku zpět na své místo, bude nyní opět připravena na půlnoční občerstvení!

WD-40 - Kuchyňská zásuvka

Závěr

Na základě tohoto průvodce jste nyní namazali a ochránili pojezdy zásuvky ve vaší kuchyni. Již žádné další nepříjemné skřípání nebo zadřené zásuvky!

Neváhejte se podělit o své vlastní tipy: @originalwd40_czech 🇨🇿 | #WD40czech #WD40 #sprej #univerzalnipripravek #ochrana #UseOftheDay #WD40Wins #WD40Works #FixTheWorld #DIY

Další informace zjistíte na našem webu automax-group.com.

Související články

Kontaktujte nás

AutoMax Group s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5, Česká Republika www.automax-group.com/cz

© 2021 WD-40 Company