tracking

Jak snadno vyčistit kliky

Existují různé druhy klik. Pokud milujete uklizenou domácnost, pravděpodobně budete chtít mít také vždy čisté kliky! Koneckonců, kdo by se chtěl dotýkat špinavých klik, kdykoli otevírá nebo zavírá dveře, že ano? A jak vyčistit kliky?

Když však mluvíme o čištění různých druhů klik, technika závisí na druhu kliky. S ohledem na tuto skutečnost je zde uveden přehled několika technik čištění, které by mohly fungovat pro různé kliky.

Věci, které budete potřebovat

  • Vodu

  • Mycí přípravek na nádobí

  • Čisté utěrky

  • Šroubovák

  • Víceúčelový přípravek WD-40 Multi-Use-Product

Krok 1: Krok 1

Aby bylo možné vaše kliky hloubkově vyčistit, je třeba je kliky sejmout ze dveří. K tomu budete potřebovat vhodný šroubovák, vyjmout je ze dveří a ponechat dveře otevřené.

Vyjmutí kliky ze dveří pomocí šroubováku

Krok 2: Krok 2

V tomto kroku smíchejte v misce teplou vodu s trochou mýdla. Vezměte čistý hadřík namočený v roztoku, očistěte kliky a odstraňte všechny viditelné nečistoty nebo špínu.

Čištění kliky

Krok 3: Krok 3

Poté, co jste kliky vydrhli a odstranili z povrchu nečistoty, opláchněte kliky v čisté vodě, abyste odstranili všechny zbývající nečistoty a přebytečné zbytky mycího roztoku.

Jak snadno vyčistit kliky

Krok 4: Krok 4

K promazání a ochraně klik včetně vnitřního mechanismu použijte víceúčelový přípravek WD-40 Multi-Use-Product. Přípravek nastříkejte také na samotnou kliku, abyste ji ochránili před vznikem koroze a tvorbou rzi.

Jak snadno vyčistit kliky

Krok 5: Krok 5

Pomocí šroubováku jednoduše namontujte kliku zpět na dveře.

Jak snadno vyčistit kliky

Závěr

A je hotovo! Tímto jednoduchým způsobem máte nyní krásně čisté, namazané a chráněné kliky a nic nebrání pozvat někoho na návštěvu!

Navštivte web oficiálního distributora přípravku WD-40 pro Českou republiku.

Související články

Kontaktujte nás

AutoMax Group s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5, Česká Republika www.automax-group.com/cz

© 2021 WD-40 Company