tracking

Jak odstranit barvu z podlahových dlaždic

Potřebujete zrovna odstranit barvu z dlaždic? Potom jste na správném místě! Nemusí to být tak těžké. Přečtěte si tento článek, který vám pomůže tento problém vyřešit. Jak na odstranění barvy z dlažby během 30 minut?

Věci, které budete potřebovat

Krok 1: Otestujte čistící roztok

Chcete-li odstranit barvu z podlahových dlaždic, můžete zkusit použít nějaké čisticí prostředky pro domácnost nebo některé domácí prostředky, jako je roztok vody a bílého octa. Čisticí roztok vždy otestujte na malé ploše před jeho použitím na celou podlahu. Po vyčištění podlahy podlahu otřete hadříkem navlhčeným vodou, abyste podlahu neutralizovali.

jak odstranit barvu z podlahových dlaždic

Krok 2: Nanesení

Otestujte na podlaze víceúčelový přípravek WD-40 Multi Use Product. K nanesení přípravku na povrch dlažby použijte čistý hadřík. Podle pokynů na obalu určete, kolik přípravku máte použít a jak dlouho by měl být ponechán působit.

jak odstranit barvu z podlahových dlaždic

Krok 3: Seškrábání

Po nanesení přípravku můžete začít postižené povrchy škrábat plastovou škrabkou. Držte škrabku v úhlu 45 stupňů a začněte odstraňovat barvu. Pokud zjistíte, že u části dlažby byla poškozena glazura, budete muset možná dlažbu poté nalakovat.

jak odstranit barvu z podlahových dlaždic

Krok 4: Očistěte povrch

Pokud jste s výsledkem spokojeni, povrch podlahy vyčistěte teplou mýdlovou vodou a čistým suchým hadříkem.

jak odstranit barvu z podlahových dlaždic

Závěr

Tím, že jste postupovali podle tohoto jednoduchého a užitečného průvodce, jste zabránili katastrofě, že na vaší krásné podlaze bude skvrna od barvy. Nyní již ale budete vědět, jak barvu z dlaždic odstranit. Uděláte to rychle, efektivně a navíc bez odborné pomoci.

Neváhejte se podělit o své vlastní tipy: Instagram: @originalwd40_czech 🇨🇿 | #WD40czech #WD40 #sprej #univerzalnipripravek #ochrana #UseOftheDay #WD40Wins #WD40Works #FixTheWorld #DIY

Další informace zjistíte na našem webu automax-group.com nebo přímo na stránkách o značce WD-40.

Související články

Kontaktujte nás

AutoMax Group s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5, Česká Republika www.automax-group.com/cz

© 2021 WD-40 Company