tracking

Jak odstranit žvýkačku z betonu

Dokážete si jistě představit, jak nepříjemné a frustrující je, když vám na betonové podlaze uvízne žvýkačka. Ale není třeba se obávat! V tomto průvodci vám ukážeme, jak žvýkačky z betonu odstranit, a to snadno a efektivně. Odstraňte žvýkačku z betonu snadno a rychle.

Věci, které budete potřebovat

Krok 1: Nanesení

Chcete-li zahájit proces odstraňování žvýkačky z betonu, nejprve vezměte plechovku ve spreji s víceúčelovým přípravkem WD-40 Multi Use Product a nastříkejte přípravek přímo na postižené místo se žvýkačkou. Ponechte víceúčelový přípravek WD-40 Multi Use Product několik minut vsakovat do žvýkačky a postižené oblasti, aby mohl přípravek účinně zafungovat!

jak odstranit žvýkačku z betonu

Krok 2: Seškrábnutí

Poté, co jste ponechali víceúčelový přípravek WD-40 Multi Use Product po několik okamžiků vsakovat do žvýkačky a postižené oblasti, je na čase uchopit škrabku nebo nůž a žvýkačku z povrchu seškrábnout. Seškrabovat začněte pod žvýkačkou a pomalu ji oddělte od betonu. Žvýkačka by se měla začít z betonu uvolňovat díky víceúčelovému přípravku WD-40 Multi Use Product. Pokud je žvýkačka odolná, možná budete muset použít o trochu více úsilí.

jak odstranit žvýkačku z betonu

Krok 3: Čištění

Jakmile odstraníte nevzhlednou žvýkačku z podlahy, je čas použít trochu mýdlové vody a kartáč na čištění. Postiženou oblast důkladně vydrhněte a očistěte mýdlovou vodou a kartáčem, místo tak navrátíte do původního vzhledu, který mělo před nalepením žvýkačky.

jak odstranit žvýkačku z betonu

Závěr

A je to, vaše betonová podlaha je zpět ve své plné kráse a vypadá jako nová! Tento jednoduchý návod vám pomohl osvojit si snadný postup, jak odstranit žvýkačku z betonu bez nutnosti použití drahých a škodlivých čisticích prostředků nebo odborné pomoci!

Neváhejte se podělit o své vlastní tipy: Instagram: @originalwd40_czech 🇨🇿 | #WD40czech #WD40 #sprej #univerzalnipripravek #ochrana #UseOftheDay #WD40Wins #WD40Works #FixTheWorld #DIY

Další informace zjistíte na našem webu automax-group.com nebo přímo na stránkách o značce WD-40.

Související články

Kontaktujte nás

AutoMax Group s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5, Česká Republika www.automax-group.com/cz

© 2021 WD-40 Company