tracking

Jak odstranit zbytky lepidla

Zbytky lepidla bývají jednou z nejodolnějších a nejobtížněji odstranitelných věcí z jakéhokoli povrchu. My vám ale pomůžeme a poradíme vám, aby odstraňování těchto nepříjemných stop nemusela být těžká dřina. Tato příručka vám ukáže způsob, jak snadno a efektivně odstranit zbytky lepidla z jakéhokoli povrchu, a to bez speciálních čisticích prostředků nebo odborné pomoci. Odstraňte zbytky lepidla snadno a rychle.

Věci, které budete potřebovat

Krok 1: Oškrábejte zbytky

Nejprve budete muset vzít škrabku nebo nůž a seškrábnout zbytky. Držte nůž nebo škrabku naplocho vůči povrchu, který škrábáte, a jemně oškrábejte zbytky, abyste nepoškodili povrch.

jak odstranit zbytky lepidla

Krok 2: Naneste víceúčelový přípravek WD-40 Multi Use Product

Pokud na povrchu stále zůstávají zbytky lepidla, je čas povolat do boje víceúčelový přípravek WD-40 Multi Use Product. Nastříkejte jej přímo na postižený povrch a nechte ho několik minut vsakovat do zbytků lepidla. Jakmile je víceúčelový produkt WD-40 nasáklý do odolných zbytků lepidla, vezměte hadr a setřete přebytečný přípravek. Celý proces opakujte tolikrát, kolikrát potřebujete, abyste odstranili i ty nejodolnější části.

jak odstranit zbytky lepidla

Krok 3: Čištění

Jakmile byly z postižené oblasti odstraněny všechny zbytky lepidla, je čas povrch vyčistit. Vezměte misku, naplňte ji horkou mýdlovou vodou a houbičkou nebo čistým hadříkem tuto oblast vyčistěte. Odstraní to lepkavost, kterou po sobě zanechávají zbytky lepidla.

jak odstranit zbytky lepidla

Závěr

Ano, je to takto jednoduché, právě jste odstranili ty hrozné, lepkavé zbytky lepidla a nyní jste odborníkem na to, jak odstranit zbytky lepidla ze všech povrchů, a to dokonce i ty nejodolnější zbytky lepidla!

Neváhejte se podělit o své vlastní tipy: Instagram: @originalwd40_czech 🇨🇿 | #WD40czech #WD40 #sprej #univerzalnipripravek #ochrana #UseOftheDay #WD40Wins #WD40Works #FixTheWorld #DIY

Další informace zjistíte na našem webu automax-group.com nebo přímo na stránkách o značce WD-40.

Související články

Kontaktujte nás

AutoMax Group s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5, Česká Republika www.automax-group.com/cz

© 2021 WD-40 Company