tracking

athlete
Team-WD40-British-Superbikes1

Tým WD-40® British Superbikes

GR Motosport Ltd vznikl v roce 1995 ze vztahu sponzora a jezdce Tonyho Robinsona a Brenta Gladwina.

Zrození týmu přišlo ve chvíli, kdy úraz Brenta předčasně ukončil jeho kariéru jako závodního jezdce.

Bylo rozhodnuto, že odborné znalosti a vybavení by neměly přijít vniveč a měly by být využity k podpoře mladých jezdců až po oslavu titulu.

Současným cílem týmu jakožto britských šampiónů (2016) je pokračovat ve strategii rozvoje mladých talentů, s jezdci v seriálu šampionátu British Superbike.

Liam a Alistair jezdí oba za Stauff Connect Academy, která byla založena v roce 2014, aby rozvíjela a udržovala mladé britské talenty. To pomáhá Masonovi i Liamovi soutěžit na šampionátech a rozvíjet své schopnosti na nejvyšší úrovni.

Kariérní úspěchy

  • trophy 13 British championships
  • trophy 1 Euro championship

Tým

mason law

Mason Law

Mason vstoupil do týmu v roce 2017 a postoupil na úroveň British Superbike pro nadcházející sezónu po úspěšné sezoně v mistrovství Pirelli Superstock 1000 Championship. Mason začal jezdit v raném věku a původně závodil mimo silnici. V roce 2012 se s okamžitým úspěchem přeorientoval na silniční závody, a to vítězstvím v jeho první sezóně v národním juniorském šampionátu Kawasaki.

Přezdívka: Outlaw
Narozeniny: 25/11/1995
Rodné město: Benfleet
Oblíbená dráha: Cadwell Park

liam delves

Liam Delves

Liam je nejmladším jezdcem v týmu, který soutěží v šampionátu „HAM Motostar Performance“. Liam již brzy ukázal svůj talent a snaží se i nadále využívat své dovednosti v této soutěži. Liam ví, jako poslední národní šampion GP125, jak vyhrávat a určitě bude chtít i nadále pokračovat v tomto týmu. Mimo závody baví Liama posilovna a hraní videoher.

Přezdívka: Delvesy
Narozeniny: 22/7/2000
Rodné město: Birmingham
Oblíbená dráha: Donnington

alistair seeley 18

Alastair Seeley

Alastair Seeley se připojil k týmu na sezónu 2018. Bude závodit za tým WD-40/Stauff Connect Academy v podniku Superstock 1000 Championship.

Alastair, který je dobře známý svým urputným závodním uměním, využije své bohaté zkušenosti získané při vítězstvích v britském šampionátu k dalšímu útoku na titul ve třídě, které dominoval v předchozích letech.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

AutoMax Group s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5, Česká Republika www.automax-group.com/cz

© 2020 WD-40 Company