tracking

santa cruz syndicate team banner
lenzerheide 79

Santa Cruz Syndicate

Přední světový profesionální závodní tým ve sjezdu na horském kole Santa Cruz Syndicate reflektuje předurčení výrobce kol Santa Cruz Bicycles věnovat se závodům a závazek posouvat hranice technologie horských kol. Tým Syndicate tvoří Loris Vergier, Luca Shaw a 3násobný mistr světa ve sjezdu Greg Minnaar. Ve své 16. sezóně každý člen týmu – od sportovců a mechaniků až po podpůrný personál – dělá svou práci s nasazením a je motivován k výsledkům.
WD-40 BIKE je hrdým partnerem týmu Syndicate pro letošní rok a bude mu dodávat veškerá maziva, odmašťovače a čisticí prostředky speciálně určené pro jízdní kola, která tým potřebuje, aby udržel svá závodní i tréninková kola v dokonalé kondici a připravená k akci.

Tým

leogang 2019 greg minnaar

Greg Minnaar

Greg poprvé závodil s BMX ve věku 4 let. Brzy přešel na motokros a závodil 11 let, než jeho rodiče koupili obchod s koly. Tehdy začala jeho cesta k DH hvězdě. Zpočátku ho inspirovalo soupeření mezi Nico Vouilloz a Steve Peat. Greg se propracoval k týmu Santa Cruz Syndicate, aby nakonec jezdil po boku jednoho z těchto dětských hrdinů.

Greg získal Syndikát mistrovství světa back-to-back. On je široce uznávaný jako jeden z nejhladších a nejvíce konzistentních DH závodníků na okruhu.

luca shaw bike

Luca Shaw

Američan Luca Shaw, jeden z nejzajímavějších mladých jezdců v elitních závodech ve sjezdu se narodil a vyrostl na dvou kolech. Luca měl vždy vysoké cíle, ať již v dětství při závodech s bratrem za domem na přírodních tratích, později na místních motokrosových drahách nebo při boji s těmi nejlepšími na světě na nejprestižnějších světových pohárech.
V roce 2020 bude společnost WD-40 Lucovi dodávat veškeré produkty pro údržbu, které potřebuje pro trénink a závodění na té nejvyšší úrovni, ale také pro údržbu jeho domácí flotily kol a motocyklů. V roce 2020 bude mít Luca naše logo na závodní helmě Troy Lee Designs D3.

practice snowshoe 2019 230 (1)

Loris Vergier

Od Nico Vouilloze po Fabiena Barela a později Loïce Bruniho, jižní Francie neustále dodávala některé z nejdynamičtějších sjezdových závodníků, aby se kdykoli zalíbila na pódiu. Pro Lorise Vergiera byl tento plášť nejen splněn, ale také důsledně dodržován na závodišti. Jeho cesta do světa kol a nečistot by přišla od jeho otce, také vášnivého horského motorkáře. Od místní dráhy BMX po nejnáročnější a nejnáročnější sjezdové tratě na světě, Loris stoupající v řadách nebyl nic úžasného.

Loris zvítězil v celkové sérii světového poháru dvakrát a získal titul mistrovství světa jako junior. V roce 2018 Loris oznámil své záměry a získal první elitní vítězství na světovém poháru. Rok 2019 s Syndikátem, který přijde do svého třetího roku, slibuje, že bude pro tento záhadný mladý Francouz Francouzem vzrušujícím rokem.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

AutoMax Group s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5, Česká Republika www.automax-group.com/cz

© 2021 WD-40 Company