tracking

Jak odstranit nečistoty ze zahradních nůžek

S koncem léta a nadcházející zimou je důležité provést rychlou údržbu zahradního nářadí, než jej na rok odložíme. Tento průvodce vám ukáže, jak odstranit nečistoty ze zahradních nůžek. Postupujte podle uvedených kroků a svou práci zvládnete snadno, rychle a efektivně. Jak na odstranění nečistot ze zahradních nůžek?

Věci, které budete potřebovat

Krok 1: Příprava

Než začneme, musíme si vše uspořádat. Položte kartón na rovný povrch, abyste zachytili veškerou přebytečnou kapalinu dopadající při nástřiku do okolí nůžek.

Krok 2: Nanesení

Po přípravě vezměte víceúčelový přípravek WD-40 Multi Use Product a ve větším množství jej nastříkejte na čelisti nůžek. Dbejte, abyste přípravkem pokryli celou plochu čelistí. Naneste přípravek také na závěsy, aby byly namazané a připravené k akci.

Krok 3: Vydrhnutí

Jakmile nanesete víceúčelový přípravek WD-40 Multi Use Product na čelisti, vezměte čisticí hadřík a čelisti vydrhněte. Možná budete muset k uvolnění odolné špíny a nečistot použít kartáč nebo drátěnku.

Krok 4: Sušení

Vezměte papírový ručník a osušte veškerou přebytečnou tekutinu, která je na čelistech, tím z nich také odstraníte veškeré další nečistoty.

Závěr

A je to, nyní jsou vaše zahradní nůžky připraveny na roční odpočinek a příští rok budou opět připraveny k práci, jakmile bude potřeba! Tento jednoduchý průvodce vám pomohl se naučit, jak odstranit nečistoty ze zahradních nůžek a také jak prodloužit jejich životnost.

Neváhejte se podělit o své vlastní tipy: Instagram: @originalwd40_czech 🇨🇿 | #WD40czech #WD40 #sprej #univerzalnipripravek #ochrana #UseOftheDay #WD40Wins #WD40Works #FixTheWorld #DIY

Další informace zjistíte na našem webu automax-group.com nebo přímo na stránkách o značce WD-40.

Související články

Kontaktujte nás

AutoMax Group s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5, Česká Republika www.automax-group.com/cz

© 2021 WD-40 Company