tracking

Výrobky, které potřebuje odborník na úklid

Chcete se stát odborníkem na úklid? Chtěli byste zvládnout veškeré nutné úklidové a čistící práce ve Vaší domácnosti? Je-li odpověď ano, existuje několik kategorií produktů, které budete potřebovat. Zde je uveden seznam pro některé z nejdůležitějších kategorií:

Staňte se odborníkem na úklid: Odmašťovač

Nejprve budete potřebovat odmašťovač, který by měl být základem Vaší úklidové sady. Proč? No, proč ne? Odmašťovač Vám pomůže vyčistit povrchy ve Vaší domácnosti, aniž byste museli vynaložit příliš velké úsilí. Mýdlová voda dokáže vyčistit nejjednodušší skvrny a povrchy – ale nic víc.

Pokud máte kvalitní odmašťovač, bude Vaše práce o hodně jednodušší. Od mastnoty přes nečistoty a oleje až po pastelky, odmašťovač je všechny vyčistí. Nicméně je třeba si uvědomit, že ne všechny odmašťovací prostředky jsou stejné. To je důvod, proč věřit pouze tomu nejlepšímu z nejlepších!

Staňte se odborníkem na úklid: Odstraňovač rzi 

V každé domácnosti se nachází spotřebiče a zařízení vyrobené z kovu. V průběhu času se tyto kovové předměty obvykle stávají obětí rzi. Odborník na úklid se musí vypořádat i s touto záležitostí. Koneckonců, nikdo nemá rád pohled na rezavé skvrny na kovových předmětech.

Je velmi důležité, abyste zajistili, že vybraný odstraňovač rzi nepoškodí ošetřovaný předmět. Je tedy nutné zvolit ten nejlepší odstraňovač rzi na trhu, abyste nemuseli riskovat poškození kovových předmětů.

Odmašťovače a odstraňovače rzi jsou možná nejdůležitější produkty, které musí být součástí úklidové sady. Nebylo by však báječné, kdyby se obě tyto funkce nacházely v jednou jediném produktu? Toto je příležitost pro starý dobrý WD-40. Díky technologii WD-40 budete nejen schopni odmastit ty nejodolnější skvrny, ale zbavíte se také nánosů rzi z kovových předmětů.

Navíc WD-40 nabízí i několik dalších funkcí. Od lubrikace až po ochranu před korozí, WD-40 nabízí zkrátka vše. Stručně řečeno závěrem: bylo by nemožné být odborníkem na úklid bez WD-40!

Odmítnutí odpovědnosti

Znázorněné a popsané použití pro víceúčelové produkty WD-40 byly poskytnuty společnosti WD-40 samotnými uživateli. Tato použití nebyla testována společností WD-40 a nestanovují doporučení společnosti WD-40, jak produkty užívat. Při každém použití produktu WD-40 by měl být brán v potaz selský rozum. Vždy se řiďte instrukcemi a berte na vědomí varování na obale.

Kontaktujte nás

AutoMax Group s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5, Česká Republika www.automax-group.com/cz

© 2020 WD-40 Company