tracking

Jak udržet povrchy ve Vaší domácnosti čisté

Naše domovy jsou v našem životě těmi nejdůležitějšími místy. Domov je místem, kde si po dlouhých dnech tvrdé práce a při únavě můžeme v klidu odpočinout. Ale pokud má být odpočinek odpočinkem, je důležité zdůraznit faktor čistoty domácnosti.

Čistý domov navíc zajistí, že bude lépe zvládnutelný (organizace je klíčová).

Houbička a mýdlová voda

To je možná nejznámější metoda pro čištění povrchů v domácnosti. Vše, co musíte udělat, je přidat několik kapek čisticího prostředku do kbelíku plného vody. Poté do něj ponořte houbičku a můžete čistit a mýt. Mějte však na paměti, že tato metoda bude vyžadovat hodně úsilí.

Použití mýdlové vody jako čisticího prostředku se také nepostará o všechny druhy skvrn. Doporučujeme použít jinou metodu, pokud si přejete uklízet více než jen prach. Po ukončení čištění si všichni přejeme zářivé povrchy, souhlasíte?

WD-40 pro čistou domácnost

Už jsme mluvili o tom, proč použití houbičky a mýdlové vody není ideální metodou. Proto doporučujeme pro čištění některých povrchů použít přípravek WD-40.

Vše, co musíte udělat, je nanést přípravek WD-40 na špinavý povrch a ponechat jej pár minut působit. Jakmile bude hotovo, WD-40 změkčí nečistoty, mastnotu a špínu, aby je bylo možné snadno odstranit. Nepoužívejte WD-40 na porézních materiálech a před použitím vždy ověřte možnost použití u výrobce. WD-40 zanechává po použití povlak, který může být kluzký!

WD-40 je Vaším odmašťovacím prostředkem bez ohledu na druh nečistot. Na rozdíl od mýdlové vody Vás WD-40 nikdy nezklame!

Použití WD-40 pro čištění domácnosti Vám výrazně usnadní život. Použití WD-40 také podstatně snižuje množství úsilí, které musíte vyvinout při čištění povrchů ve Vaší domácnosti.

Podívejte se na naši webovou stránku, kde najdete další informace o našich produktech a také naše tipy a triky. To vše najdete zde.

Odmítnutí odpovědnosti

Znázorněné a popsané použití pro víceúčelové produkty WD-40 byly poskytnuty společnosti WD-40 samotnými uživateli. Tato použití nebyla testována společností WD-40 a nestanovují doporučení společnosti WD-40, jak produkty užívat. Při každém použití produktu WD-40 by měl být brán v potaz selský rozum. Vždy se řiďte instrukcemi a berte na vědomí varování na obale.

Kontaktujte nás

AutoMax Group s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5, Česká Republika www.automax-group.com/cz

© 2020 WD-40 Company