10 úžasných kouzel s WD40 pro vánoční období.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
loading...Loading...

Nádobka s přípravkem WD-40 v dílně nemusí během Vánoc posloužit jen jako mazivo, které pomůže odstranit skřípání dveřních závěsů. Disponuje nekonečnými možnostmi vedle těch populárních, kterými jsou uvolňování matic, šroubů nebo ochrana nářadí před vlhkostí. Tím to však nekončí, předveďte letos o Vánocích rodinným příslušníkům Vaše kouzla s WD-40, protože přípravek WD-40 lze použít pro nesčetné množství zvláštních a vpravdě úžasných způsobů použití.

Extrémní survivalové mají výrok: „Dokonce i ten nejdrsnější terén lze překonat s pouhými dvěma věcmi: s lepící páskou a WD-40.“ Takže pokud chcete předvést své schopnosti přežít a kutilské dovednosti, nebo jste pro každé dobrodružství, je zde 10 úžasných způsobů použití přípravku WD-40:

1. Odděluje v sobě zaklesnuté sklenice

Představte si, že si chcete vzít sklenici pro sváteční vaječný likér a když pro sklenici sáhnete, zjistíte, že máte v ruce dvě sklenice, které jsou v sobě pevně zaklesnuté, pěkně jedna uvnitř druhé. Neriskujte rozbití jedné nebo obou sklenic tím, že se je pokusíte oddělit silou! Vezměte nádobku WD-40 a naskříkejte trochu tohoto kouzelného přípravku na zaklesnuté sklenice, které se hned snadno oddělí. Stačí stříknout a chvíli počkat, aby se přípravek dostal mezi stěny sklenic a potom snadno jednu sklenici vytáhněte z té druhé. Před použitím sklenic je nezapomeňte řádně umýt.

2. Rychle odstraňuje dětské kresby ze zdí

WD-40 je také fantastický čisticí prostředek. Tento víceúčelový roztok je jedním z nejlepších čistících nástrojů, které fungují. Děti vypadají, že jsou během vánočních prázdnin neustále pod nohama a zanechávají své značky na stěnách, regálech, dveřích atd. Rychlé odstranění těchto skvrn od pera a pastelek ze stěn, stolů a televizní obrazovky nejsou pro přípravek WD-40 žádný problém. Jednoduše naneste velké množství přípravku WD-40 na houbičku nebo měkký hadřík a skvrny vyčistěte.

3. Hubí šváby a odpuzuje hmyz

S nádobkou přípravku WD-40 po ruce můžete čelit napadení švábů, hmyzu a pavouků ve Vaší domácnosti. Stačí stříknout malé množství přípravku WD-40 na nějaký hmyz, který bude odpuzen. Můžete také nastříkat přípravek WD-40 na parapety a rámy, výplně a rámy dveří, abyste hmyz udrželi mimo Váš domov.

4. Odstraňuje skvrny z kuchyňské linky

Rychle a snadno můžete také vyčistit skvrny od vánoční večeře z kuchyňské linky. Naneste přípravek WD-40 na houbičku a setřete povrch kuchyňské linky. Důkladně odstraňte zbytky přípravku WD-40 a povrch linky vyčistěte.

5. Odstraňuje žvýkačku z vlasů

Jedná se o jednu z nejběžnějších dětských katastrof, žvýkačky ve vlasech. Ovšem s přípravkem WD-40 po ruce nemusíte sahat po nůžkách. Naneste přípravek WD-40 na žvýkačku ve vlasech a jednoduše ji vyčesejte hřebenem.

6. Odstraňuje špínu z tenisek

Zašpinění nových tenisek je docela nepříjemná věc, obzvláště když je chcete ukázat svým přátelům a rodině. Ani samotné čištění tenisek není moc zábavné. Vlastnost „vytěsňování vody“, kterou má přípravek WD-40, pomůže Vaše tenisky ochránit. Jednoduše na tenisky naneste přípravek WD-40 a vyčkejte před čištěním několik minut.

7. Odstraňuje houževnaté šmouhy

Vzhledem k vyššímu počtu návštěv během vánočních svátků dochází k zanechání šmouh, se kterými se musíte vypořádat. Nastříkejte na ně přípravek WD-40 a snadno je odstraňte hadříkem. Přípravkem WD-40 snadno odstraníte zbytky a šmouhy ze všech tvrdých podlahových krytin. Aby povrch nezůstal kluzký, odstraňte veškeré zbytky přípravku WD-40.

8. Promění Vaše boty na nepromokavé

Zdá se, že toto je jeden z nejoblíbenějších způsobů využití přípravku WD-40, a zejména během této vánoční sezóny. Když dostanete darem novou obuv, můžete na ně nanést přípravek WD-40, abyste ji v zimních měsících ochránili. Budete-li je často nosit, bude nutné ošetření opakovat.

9. Čistí WC mísy

Pro stále zářivě se třpytící WC mísu není potřeba mít specializovaný přípravek. Pomocí Vaší spolehlivé nádobky s přípravkem WD-40 můžete mít čistou toaletní mísu, která vydrží i po mnoha spláchnutích. Jednoduše přípravek WD-40 nastříkejte do WC mísy a po několika vteřinách spláchněte, rozpouštědla v přípravku WD-40 udrží Vaši WC mísu bez nečistot.

10. Odstraňuje sníh z lopaty

Nanesení přípravku WD-40 na sněhovou lopatu pomůže sněhu sklouzávat z lopaty pryč místo přilepení se na ni. Budete-li odhazovat velké množství sněhu, budete muset ošetření opakovat!

Kontaktujte nás

AutoMax Group s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5, Česká Republika www.automax-group.com/cz

© 2019 WD-40 Company